- Status Closed
- Percent Complete
- Task Type Prošnja (razvoj)
- Category SShop
- Assigned To No-one
- Operating System Windows XP
- Severity Critical
- Priority Very Low
- Reported Version 3.8.4.782
- Due in Version Undecided
-
Due Date
Undecided
- Votes
- Private
Attached to Project: Simple Shop
Opened by Vidko - 19.05.2016
Last edited by simpleshop - 20.05.2016
Opened by Vidko - 19.05.2016
Last edited by simpleshop - 20.05.2016
FS#282 - Okno "stranke" v Blagajni ZnD
Pri "Blagajni Znd", če je nastavitev resolucije ekrana 1200x800, je okno za stranke prekratko in prenizko, oziroma so fonti preveliki in je izpis nepopoln. A se da to kako popraviti, nastaviti, določiti velikost pisave, raztegniti okno? Pri višji resoluciji je namreč OK.
Ob vsem tem bi bilo dobro, če bi lahko te stranke sortirali po abecedi za lažje iskanje in pregled.
Closed by simpleshop
20.05.2016 05:49
Reason for closing: Ni napaka
Additional comments about closing: Sodeč po tej sliki je razvidno, da uporabljate starejšo verzijo programske opreme. Prav tako nimate nastavljenih parametrov forme Blagajna ZnD ter Gostinec. Nastavitve vam lahko uredimo preko oddaljenega namizja. PS. Iskanje in sortiranje po stranki se izvaja na drugačen način - drop-down menu gre po vrstem redu od ID 1 -> N. Vi bi mogoče radi imeli razpored drop-down menija po redu od Naziv 1 -> N, vendar potem ne bi bili zadovoljni tisti ki hočejo po vrtnem redu ID. Druga težava je lahko DPI nastavitev - biti mora na normal (privzete nastavitve). Uporabljate pa OS Windows XP, ki je zastarel - predlagam vam nadgradnjo OS na Windows 10.
20.05.2016 05:49
Reason for closing: Ni napaka
Additional comments about closing: Sodeč po tej sliki je razvidno, da uporabljate starejšo verzijo programske opreme. Prav tako nimate nastavljenih parametrov forme Blagajna ZnD ter Gostinec. Nastavitve vam lahko uredimo preko oddaljenega namizja. PS. Iskanje in sortiranje po stranki se izvaja na drugačen način - drop-down menu gre po vrstem redu od ID 1 -> N. Vi bi mogoče radi imeli razpored drop-down menija po redu od Naziv 1 -> N, vendar potem ne bi bili zadovoljni tisti ki hočejo po vrtnem redu ID. Druga težava je lahko DPI nastavitev - biti mora na normal (privzete nastavitve). Uporabljate pa OS Windows XP, ki je zastarel - predlagam vam nadgradnjo OS na Windows 10.
Loading...
Available keyboard shortcuts
- Alt + ⇧ Shift + l Login Dialog / Logout
- Alt + ⇧ Shift + a Add new task
- Alt + ⇧ Shift + m My searches
- Alt + ⇧ Shift + t focus taskid search
Tasklist
- o open selected task
- j move cursor down
- k move cursor up
Task Details
- n Next task
- p Previous task
- Alt + ⇧ Shift + e ↵ Enter Edit this task
- Alt + ⇧ Shift + w watch task
- Alt + ⇧ Shift + y Close Task
Task Editing
- Alt + ⇧ Shift + s save task
Prosim za screenshot kako izgleda okno na vaši resoluciji..
Razvrščanje - Bomo pogledali opcije - je pa res da že lahko sortirate z klikom na katerikoli stolpec..
takole
Glede sortiranja ne vem?
Povsod drugje, kjer se odpre okno se da sortirati v "Blagajni ZnD" torej pod "Izdajanje računov", pa mislim da ni variante za sortiranje ali pač ne poznam sistema? Je seznam razvrščen po zaporedju vnosa al se da to kje nastaviti?